Výsledků dosahujeme prostřednictvím strategického návrhu, tvorby webových stránek a digitálního marketingu

laptop-593673

Stránky WordPress

Pokud jde o to, jak funguje vaše webová stránka, je to buď, anebo. Uživatelé se musí cítit dobře při komunikaci s vaším webem a váš obsah musí být snadno aktualizovatelný. Proto se specializujeme na systémy správy obsahu WordPress vytvořené na zakázku.

  • Strategický design, který vyhovuje vaší značce a splňuje vaše cíle
  • Snadno použitelný systém pro správu obsahu vám dává kontrolu
  • Optimalizováno pro mobily a tablety
  • Rychlé načítání
  • Optimalizováno pro vyhledávače

E-Commerce

Není žádná náhoda, že nakupování na internetu je jedním z nejrychleji se rozvíjejících odvětví. Chcete-li maximalizovat schopnost vašich obchodů dosáhnout úspěchu, musíte kombinovat rozšiřitelnou a snadno použitelnou platformu s efektivní strategií online marketingu. Naše zkušenosti v této oblasti jsou zárukou vytvoření úspěšné online platformy pro vaše produkty, výrobky a služby.

holiday-shopping-1921658
statistics-3338107

Digitální strategie

Vaše podnikání není statické a vaše marketingové kampaně by také neměly být.  Jakmile jsme s vámi začali spolupracovat na vývoji online strategie, i nadále budeme poskytovat podporu, která vás udrží před konkurencí.

Online marketing není takový, jaký býval. Dnes je třeba se zaměřit na sladění se záměry vašich zákazníků, poskytnutí hodnoty a budování vztahu důvěry. Kombinace našich zkušeností s marketingem s našimi optimalizovanými službami designu a vývoje vám zajistí plné nasazení pro úžasné výsledky.

Odvětvová a konkurenční analýza
Organická optimalizace pro vyhledávače (SEO)
Obsahová strategie a plánování
Strategie tisku a designu
Emailový marketing
Sledování a přehledy
Optimalizace konverzí
Placené optimalizace vyhledávání (PPC)

Máte již webové stánky?

Podívejte se na naše klientské plány - péče o klienty a další služby!

Náš proces

Jak pracujeme, jemně vyladěné ze zkušeností.

1. Konzultace

2. Výzkum a průzkum

Než vůbec začneme mluvit o vašich webových stránkách, dozvíme se o vašich obchodních cílech a o tom, kam směřujete. Budete mluvit s Petrem Chalupníkem (projektovým manažerem, vedoucím vývojářem a digitálním stratégem), který bude klást otázky a dostane se do jádra toho, co vaše podnikání potřebuje. Tím vytvoříte základ pro všechno, co společně uděláme, abychom váš projekt dovedli k úspěchu.

S pečlivým pochopením výsledků, které potřebujete, se dostáváme hluboko do výzkumné a průzkumné fáze projektu. Výsledkem této fáze je projektový plán, který nastíní strategické milníky a návrh postupu webového designu pro dosažení vašich cílů.

3. Tvorba a produkce

4. Růst a podpora

Jsme nyní v nejdůležitější fázi: design a vývoj webových aplikací. To je místo, kde vytváříme strategické návrhy a prezentujeme vám model vašeho webu, následovaný vývojem těchto návrhů na plně funkční a reagující webové stránky WordPress. Jsme s vámi v úzkém kontaktu při navrhování, sestavování a spouštění vašich nových webových stránek.

S vašimi novými webovými stránkami spuštěnými, provedeme strategie pro příchozí marketing a zachycení potenciálních zákazníků, které jsme popsali v plánu. S pečlivým sledováním a průběžnou optimalizací uvidíte zvýšený provoz, nárůst potenciálních zákazníků a prodeje.

Chcete s námi pracovat?

Stiskněte tlačítko níže a promluvme si